Pomoc psychologiczna

Zapraszamy do naszgo gabinetu w Olsztynie

Wsparcie w potrzebie

Wspieramy w potrzebie

Nasza oferta pomocy psychologicznej skierowana jest do osób w różnym wieku - dorosłych, młodzieży oraz dzieci. W naszym gabinecie psychologicznym zlokalizowanym w Olsztynie oferujemy profesjonalne wsparcie w radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi i trudnościami psychologicznymi. W ramach naszej oferty proponujemy zarówno wsparcie psychologiczne, jak i psychoterapię. W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na rozwoju indywidualnym każdej osoby oraz na zrozumieniu specyficznych potrzeb każdego pacjenta. Współpracujemy z pacjentami na różnych poziomach, oferując sesje indywidualne, terapię par oraz sesje rodzinne.

Oferujemy także zajęcia grupowe, w których nasi pacjenci mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i wzajemnie się wspierać. Wszystkie nasze sesje prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych psychologów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracy z pacjentami w różnym wieku. Nasz cel to pomóc naszym pacjentom w osiągnięciu lepszego stanu emocjonalnego i psychicznego oraz wzbogacenie ich życia o nowe doświadczenia i perspektywy.


Psycholog kliniczny

Tomasz Domin to psycholog kliniczny, specjalizujący się w psychologii emocji. Posiada szerokie doświadczenie w terapii par i rodzin oraz skutecznie pracuje z młodzieżą. Specjalizuje się w terapii osób z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, samookaleczającymi się, uzależnionymi, wycofanymi społecznie oraz z myślami samobójczymi. Ma również doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi osobami ze spektrum autyzmu.

Kontakt

Stowarzyszenie „Nowe Skrzydła”
ul. Kopernika 45/15, 10-512 Olsztyn


W celu ustalenia terminu spotkania osobistego, dla dzieci i młodzieży lub konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt telefoniczny, sms, e-mail lub formularz kontaktowy.

Telefon: 504 913 112
E-mail: panpsychologolsztyn@gmail.com


Budynek (obok poczty i DH Manhattan) przy ulicy Kopernika 45 w Olsztynie, w którym znajduje się nasz gabinet (1 piętro / po prawej / lokal nr 15).

Umów wizytę